Eren Bakici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eren Bakici

Süper Eren Fansite!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri

3 posters
YazarMesaj
gruphepsi_ozge
Co-Moderatör
Co-Moderatör
gruphepsi_ozge

Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri Empty
MesajKonu: Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri   Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 3:17 pm

Yaseminle ilgili olan haber

Genç kızların sevgilisi popçu Berksan şu sıralar “Bay Bay” şarkısıyla gündemde!..

Yakışıklı şarkıcı şarkılarını yazarken tamamen kadınlardan ilham aldığını söylerken şu sıralar çok beğendiği güzeli de itiraf etti!..

Berksan, Hepsi grubunun çıtır kızlarından Yasemin’i çok beğendiğini söyledi!..

Cemre ile ilgili olan haber

Kenan Doğulu önceki gece Kuruçeşme Arena'da bir konser verdi. Gece boyunca sevilen şarkılarını seyirciyle birlikte seslendiren Kenan Doğulu'ya konserin finalinde ise Hepsi grubu eşlik etti. Yaklaşık 2.5 saat süren konserin sonunda sahneye birlikte çıkan Kenan Doğulu ve Hepsi grubu, Doğulu’nun “Kime Ne” şarkısında yaptıkları şovla göz kamaştırdılar. Konserin en ilginç yanı ise aralarında aşk dedikoduları çıkan Kenan Doğulu ile grup üyesi Cemre'nin sahnedeki yakınlaşmasıydı.

Şarkı boyunca kur yaptılar
Seslendirdikleri parça boyunca Cemre'nin Doğulu’yla yakından ilgilenmesi, ünlü popçunun da buna kayıtsız kalmaması sahnede aşk itirafı olarak değerlendirildi. Sürekli yanyana duran ikilinin şarkı boyunca sahnede birbirlerine kur yapması dikkatlerden kaçmadı. Konser sonrasında ise Cemre, aşk dedikodularını inkar etti. Cemre kuliste gazetecilerle yaptığı röportajda "Neden Kenan’ın özellikle benimle birlikte olduğu dedikoduları çıkıyor, anlamıyorum” dedi.
eren4ever
Bu s!ten!n ilk €r€N @dm!n!
Bu s!ten!n ilk €r€N @dm!n!
eren4ever

MesajKonu: Geri: Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri   Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 3:20 pm

ya su berksan var ya su berksannn döverim ben onu yasemini rahat biraksin biras abartiyorum ama yasemin ona hic YAKISMIYOR !!!!!!!!!
http://erenbakici.forumn.org
gruphepsi_ozge
Co-Moderatör
Co-Moderatör
gruphepsi_ozge

MesajKonu: Geri: Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri   Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 3:25 pm

Evet aynı fikirdeyim berksan ve yasemin düşünemiyorum bile No
erenebru
ErenMania
ErenMania
erenebru

MesajKonu: Geri: Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri   Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 10:35 pm

evt asla olmaz berksan yasemin Evil or Very Mad

Yasemin ve Cemre ile ilgili magazin haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Magazin Hepsi 1 Dizi